V našem e-shopu tibitoys.sk/cs jsme pro vás připravili několik metod na provedení platby za vaši objednávku. Z vaší objednávky máme pokaždé velkou radost a proto jsme udělali všechno proto, abychom vám pomohli usnadnit, urychlit a udělat vaši platbu bezpečnou. Z tohoto důvodu jsme do našeho e-shopu integrovali ověřenou platební bránu GoPay, která splňuje všechny požadavky na bezpečnou a rychlou platbu za vaši objednávku. Rychlost plateb je důležitým faktorem, pokud si objednáte kreativní dárek z našeho sortimentu na poslední chvíli. V takovém případě kromě poznámky v objednávce nám raději ještě zavolejte, aby jsme potvrdili možnost doručení v stanoveném termínu a dohodli si ověření platby za objednávku jiným způsobem. Vyhnete se tak případnému zklamání z nedoručení objednávky na čas. To by nás stejně mrzelo.

V případe, že jste rozpočtová organizace (MŠ, ZŠ, Stacionár a pod.) popř. FO nebo PO a máte zájem o větší odběr zboží z našeho kreativního sortimentu zavolejte nebo napište a dohodneme si podrobnosti ohledně objednávek, odběru a způsobu platby.

1. Platba online prostřednictvím platební brány GoPay

Po dokončení objednávky budete přesměrovaný na platební bránu GoPay. Vaše platba za objednávku je přiřazená během několika minut po úhradě. Následní pracovní den ji tak můžeme vidět připsanou na našem účtu a realizovat její expedici k vám.

2. Platba předem bankovým prevodom

Pokud si vyberete platbu předem bankovým převodem, tak na váš e-mail vám automaticky zašleme zálohovou faktúru, v níž naleznete všechny potřebné informace pro provedení platby. V tomto případě je proces připisování plateb na náš účet a realizace objednávek jako u předchozí možnosti.

3. Platba pri převzatí – Dobírka

Objednávku uhradíte v hotovosti při jejím doručení kurýrem přepravné společnosti. Prosíme vás připravte si potřebnou hotovost pro urychlení převzetí zásilky. Vzhledem k zvýšenému nároku na bezpečnost a organizaci platby dobírkou je proto tato služba spoplatnená částka 1 € + DPH (20%) celkom tak částkou 1,2 (přepočteno na Kč kurzem v den objednání a uvedeno v Kč na objednávce) .
* Upozornění: V případě, že objednávka není zaplacena v průběhu 5 pracovních dní, je tato automaticky v našem objednávkovém systému zrušena.